Graafikud

Kaija Kesa

Kunstnikuna on minu peamiseks väljendusvahendiks graafika. Kasutan oma töödes tihti fotosid ja seetõttu ka tehnikaid, mis võimaldavad fotot paberile üle kanda (nt koopia ülekanne). Graafilised lehed on enamasti pastelsetes toonides ja mitmed taotluslikult vanunud muljega.   

Edasi ›

Helen Tago

Graafika juures armastan nii korrastatud protsessi kui üllatusmomenti mis iga tõmmise tõmbamisega kaasneb. Mulle on oluline ise oma tööde käsitsi trükkimine, eksperimenteerimine. Samuti pean tähtsaks, et vahendid ja töökeskkond oleksid inim- ja keskonnasõbralikud.
  
Edasi ›

Marilyn Piirsalu

   

 

Edasi ›

Ines Erlemann

Loomingus domineerivad emotsioonid ja tundelised teemad, huvi pakuvad inimeste vahelised suhted ja suhtumine ümbritsevasse, üksteisesse, perekonda. Lemmiktehnikateks on kuivnõel, kõrgtrükk, linoollõige.


Edasi ›

Lembe Ruben

Enamuse oma piltidest olen ammutanud automaatse joonistuse võlumaailmast. Seda meetodit ülistasid ka sürrealistid – pilt valmib nii, et käsi tegutseb ilma, et mõte vahele segaks. Niiviisi valminud kujundid ja figuurid on lummanud mind viimased 15 aastat. Üha enam saan kinnitust, et kunstnik ei loo mitte ainult pilti, vaid loob ka reaalsust.
 
  
Edasi ›

Mari-Liis Laanemaa

 

 

Edasi ›