Graafika pühapäev - fotopolümeer

16. ja 23. mai 2021 kell 14:00-17:00, graafika.ee stuudios
FOTOPOLÜMEER
Graafika pühapäevad
on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid graafika tehnikaid otse kunstnikult. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 12. eluaastast.

Fotopolümeeri kursus toimub kahel aprilli pühapäeval. Kursusel saab õppida fotopõhise sügavtrüki plaadi valmistamist ja selle trükkimist. Kursuse jooksul valmib igal osalejal 1-2 erinevat teost ja nendest trükitud pilte 10-15. Täpsema info ettevalmistuste ja võimaluste kohta saavad registreerunud osalejad enne kursust.

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis (hetke olukorraga arvestades kuni 50% ruumi täitvas grupis), et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud väike graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Fotopolümeeri kursus toimub:
16. ja 23. mai kell 14:00-17:00
graafika.ee stuudios Tallinnas Tondi 1, III korrus

Tasu: 70€
Soodushind: 65€ kui osaled mõnel teisel graafika.ee poolt korraldataval kursusel või töötoas (v.a. külaliskunstnike töötoad) perioodil veebruar - juuni 2021.a. ja registreerid sellele ning maksad tasu koos käesoleva registreerimistaotlusega.
Registreerumine kursusele soovituslikult hiljemalt 10. mail.
Osalemistasu ei kuulu tagastamisele juhul kui töötoas osalemise tühistamise soov esitatakse peale 10. mai 2021.a. Kui ei saa siiski osaleda, siis on võimalik tasutud summat kasutada mõnel järgmisel kursusel osalemiseks perioodil  veebruar - juuni 2021.a.

Kursusel osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel e-mailile saadetud arve tasumine OÜ Bach Art Gallery arveldusarvele nr EE397700771003864815 (LHV pank).  

Juhendaja: Helen Tago
Info: helen@graafika.ee, tel. 5330 0494

Kursusele registreerimise vorm
Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja
Soovin saada e-mailile graafika.ee uudiskirja