Kunstnikud

Helen Tago (s 1980) on lõpetanud Kunstiakadeemias graafika osakonna, jätkates kunstnikuna uute ohutumate tehnikate ning võtete omandamist omal käel ja erinevate meistrite juures. Kunstnikuna on tema töid enim mõjutanud tühermaa ja linn: selle rütmid ja esmapilgul nähtamatud vaheruumid. Kohad, mida on läbitud sadu kordi ning mille alateadvusse jäädvustunud infokillud hakkavad ladestudes moodustama omailma. Viimaste aastate töödes on ta tegelenud kahedimensioonilise graafika konverteerimisega kolmemõõtmeliseks: voltides tõmmiseid ja mängides nende vormi ja sisuga.  
 

Kaija Kesa (s 1978) on õppinud kunstiakadeemias graafikat ja interdistsiplinaarseid kunste. Tema looming on inspireeritud loodusest ning ökoloogis-eetilisest mõtteviisist. Seda kõike viljeleb ka oma kunstis. Inimese rikkalik sisemaailm, mis on kooskõlas teda ümbritseva keskkonnaga.

kaijakesa.ee
kaija@graafika.ee
instagram.com/kaijakesa_printmaking
facebook.com/KaijaKesa
Lilli-Krõõt Repnau (s 1982) on multitalent, kes on õppinud Kunstiakadeemias nii graafikat kui ka animatsiooni. Nõnda rakendab ta mõlema eriala võtteid oma loomingus ning lisaks sellele on ta kätt proovinud ka kuraatori ja artikli kirjutajana. Kunstnik Repnau mõtiskleb ikka ja jälle, kuidas me tänapäeval suhestume materiaalsesse kultuuri ja mil viisil kõike neid ideid läbi kaasaegse graafika edasi anda.


www.lillirepnau.xyz 
instagram.com/lilli_repnau
repnau@graafika.ee
Katrin Kaev

kaev.katrin@gmail.com
Noole Mägi

noole.magi@gmail.com
Liina Lindenburg on oma hariduselt sisekujundaja, keda lummab trükikunsti maagia ja mitmekesisus. Talle meeldib näha, kuidas kunstiteos ruumi seinal ellu ärkab ja seal oma elu elama hakkab.

Liina on pikalt elanud hoopis Austraalia lõunapoolsemas saarosariigis, Tasmaanias, mille metsik loodus inspireeris teda taas pliiatsi järele haarama ja end kunsti alal täiendama.
Seal leidis Liina tee trükikunstini, mis on teda juba pikalt paelunud, astudes Hobartis Hunter Island Press nimelisse trükikunsti gildi, kus võttis osa mitmetest kursustest kuni leidis enda jaoks selle õige, mis teda täielikult lummas oma võimalusterohkusega ja andis vabaduse kujutada tema lemmikut inspiratsiooniallikat, loodust, parimal viisil.
Liina on ka Tasmaanias asuvas The Pear Shed Gallery üks asutajaliikmetest ja tema tööd on reisinud üle maailma mitmetesse riikidesse.

Liina graafikat saab näha siin: FB.com/florafaunabyliina
liinaest@gmail.com