Graafika pühapäev - kuivnõel

5.03.2023 kell 12.00 - 15.00 graafika.ee stuudios

Graafika pühapäevad
 on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid graafika tehnikaid otse kunstnikelt. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 10. eluaastast. Kursuseid juhendavad graafika.ee stuudios tegutsevad kunstnikud.

Kuivnõela kursus  toimub pühapäeval, grupi suurus 8-10 inimest. Graafikapäeva jooksul õpime, kuidas valmib teos kuivnõela tehnikas. Töötempo on individuaalne. Kursusel osaleja joonistab oma kavandi(d) trükiplaadile, mis erinevate värvidega trükitakse. Tulemiks on graafilised lehed või postkaardid iseenda kunstiteosena. Täpsema info ettevalmistuste ja võimaluste kohta saavad registreerunud osalejad enne kursust.

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükkimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Kuivnõela kursus toimub:
5.03 kell 12.00 - 15.00
graafika.ee stuudios Tallinnas Maakri 28A


Tasu: 50€ 
Soodushind: -10% kui osaled lisaks mõnel teisel graafika.ee poolt korraldataval kursusel/töötoas või registreerid lisaks endale ühe või mitu teist osalejat. Pakkumine kehtib hetkel välja kuulutatud kursustele/töötubadele.

Kursusel osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel e-mailile saadetud arve tasumine Noole Net OÜ arveldusarvele nr EE812200221061275336.

Juhendaja: Noole Mägi
Info: noole@noole.net, tel. 504 8274

Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja
Soovin saada e-mailile graafika.ee uudiskirja