Graafika pühapäev - kuivnõel kartongil

10. märts 2024 kell 14:00-18:00, graafika.ee stuudios

Graafika pühapäevad
 on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid graafika tehnikaid otse kunstnikelt. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 10. eluaastast. Kursuseid juhendavad graafika.ee stuudios tegutsevad kunstnikud.

Kuivnõel kartongil on mitmekülgne ja happevaba tehnika. Kuna algmaterjaliks on kasutatud kartongi, ei ole sellega võimalik teha tohutu suurt seeriat tõmmiseid, kuid seda unikaalsemad on need, mis tehtud on. Kujutise välja lõikamiseks kasutatakse erinevaid nõelu ja nuge nagu kuivnõela tehnikale kohane, kuid koolituse käigus tutvute ka erinevate meetoditega, millega on võimalik saavutada põnevaid tulemusi, mis erinevad teistest kuivnõela tehnikatest.
Ei ole õiget ega vale moodust, kuidas oma idee lõpuks kunstiteoseks vormida!

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükkimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Töötuba kuivnõel kartongil toimub:
10.03 kell 14:00-18:00
graafika.ee stuudios Tallinnas Maakri 28A

Tasu: 45€
Soodushind: -10% kui osaled lisaks mõnel teisel graafika.ee poolt korraldataval kursusel/töötoas või registreerid lisaks endale ühe või mitu teist osalejat. Pakkumine kehtib hetkel välja kuulutatud kursustele/töötubadele.

Kursusel osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel e-mailile saadetud arve tasumine MTÜ Ringjoon arveldusarvele nr EE382200221046866469 (Swedbank).

Juhendaja: Liina Lindenburg
Info: stuudio@graafika.ee, tel. 5690 6357
Kursusele registreerimise vorm
Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja
Soovin saada e-mailile graafika.ee uudiskirja