Graafika pühapäev - Geelprint

14. jaanuar 2024 kell 16:00-19:00, graafika.ee stuudios

Graafika pühapäevad
 on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid graafika tehnikaid otse kunstnikelt. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 10. eluaastast. Kursuseid juhendavad graafika.ee stuudios tegutsevad kunstnikud.

Geelplaadilt monotüüpia trükkimine on palju vōimalusi pakkuv. Meie keskendume esemetrükile ja fotoülekandele. Kursuslane saab luua mitmeid mitmevärvilisi kompositsioone ja vormistada need oma soovi kohaselt, kas pisigraafikaks, kaartideks vōi luua suurema kompositsiooni.

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükkimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Kursus toimub:
14.01 kell 16:00-19:00
graafika.ee stuudios Tallinnas Maakri 28A

Tasu: 45€
Soodushind: -10% kui osaled lisaks mõnel teisel graafika.ee poolt korraldataval kursusel/töötoas või registreerid lisaks endale ühe või mitu teist osalejat. Pakkumine kehtib hetkel välja kuulutatud kursustele/töötubadele.

Kursusel osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel e-mailile saadetud arve tasumine Illumeedium OÜ arveldusarvele nr EE937700771002389249.

Juhendaja: Katrin Kaev
Info: kaev.katrin@gmail.com, tel. 5669 2412

Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja
Soovin saada e-mailile graafika.ee uudiskirja