Graafika pühapäev - faktuur ja struktuur

12.02 kell 16:00-19:00 ja 19.02 kell 12-15, graafika.ee stuudios

Graafika pühapäevad
 on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid graafika tehnikaid otse kunstnikelt. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 10. eluaastast. Kursuseid juhendavad graafika.ee stuudios tegutsevad kunstnikud.

Faktuur ja struktuur – võlu ja võimalused
Kollograafia, hiina kollaaž, monotüüpia

Kursus toimub kahel pühapäeval. Tehnikatest on vaatluse all kollograafia, hiina kollaaž, monotüüpia. Kursuslane kavandab ja teostab neid tehnikaid kombineerides erineva tekstuuriga materjalidest kollaaži jäigale alusplaadile. Selles tehnikas valminud plaati võib trükkida nii kõrgtrükis, kui ka sügavtrükis või omavahel kombinatsioonis. Kursuse jooksul valmib igal osalejal 1-2 erinevat teost ja nendest trükitud tõmmiseid. Täpsema info ettevalmistuste ja võimaluste kohta saavad registreerunud osalejad enne kursust.

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükkimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Kursus toimub:
12.02 kell 16:00-19:00 ja 19.02 kell 12:00-15:00
graafika.ee stuudios Tallinnas Maakri 28A

Tasu: 80€ (2 päeva kokku)
Soodushind: -10% kui osaled lisaks mõnel teisel graafika.ee poolt korraldataval kursusel/töötoas või registreerid lisaks endale ühe või mitu teist osalejat. Pakkumine kehtib hetkel välja kuulutatud kursustele/töötubadele.

Kursusel osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel e-mailile saadetud arve tasumine Illumeedium OÜ arveldusarvele nr EE937700771002389249.

Juhendaja: Katrin Kaev
Info: kaev.katrin@gmail.com, tel. 5669 2412

Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja
Soovin saada e-mailile graafika.ee uudiskirja