Graafika pühapäev -
linoollõige tekstiilivärvidega

22. ja 23. oktoober 2022, kell 15:00-18:00, graafika.ee stuudios

Graafika pühapäevad
 on kursuste sari, mis on mõeldud neile, kellel on soov tundma õppida erinevaid graafika tehnikaid otse kunstnikelt. Kursuste käigus valmivad unikaalsed graafilised lehed, kuid võib ka valmistada postkaarte, eksliibriseid jms. Pühapäeva pärastlõunad on see aeg, mille saad pühendada oma loominguliste oskuste täiendamisele, kusjuures eelnev kunstialane kogemus pole oluline. Oodatud on inimesed erinevatelt elualadelt, samuti õpilased alates 10. eluaastast. Kursuseid juhendavad graafika.ee stuudios tegutsevad kunstnikud.

Linoollõike töötuba tekstiilivärvidega jooksul trükime erinevaid kujutisi paberile ja kangale. Kursus toimub Graafika pühapäeval ja erandkorras ka laupäeval. Igale osalejale on mõeldud proovimiseks üks tekstiilikott. Täpsemad juhised registreerimisel. Küsi julgelt lisainfot.

Kursus toimub rahulikus tempos ja väikeses grupis, et osalejad jõuaksid süveneda nii tehnika õppimisse kui ka oma pildi kavandamisse ja trükkimisse. Toimumispaik on spetsiaalselt sisustatud graafikastuudio, kus argipäevadel töötavad professionaalsed kunstnikud.

Linoollõike kursus toimub:
22.10 ja 23.10 kell 15:00-18:00
graafika.ee stuudios Tallinnas Maakri 28A

Tasu: 80€ (2 päeva kokku)
Soodushind: -10% kui osaled lisaks mõnel teisel graafika.ee poolt korraldataval kursusel/töötoas või registreerid lisaks endale ühe või mitu teist osalejat. Pakkumine kehtib hetkel välja kuulutatud kursustele/töötubadele.

Kursusel osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel e-mailile saadetud arve tasumine Blue Hours Studio OÜ arveldusarvele nr EE531010220246846225.

Juhendaja: Lilli-Krõõt Repnau
Info: repnau@graafika.ee, tel. 53 433 918


Email again:
Kursus, millel soovin osaleda:
Arve saaja
Soovin saada e-mailile graafika.ee uudiskirja